pizza

Gdzie najlepsza pizza w Ełku?

Jeśli chodzi o kulinaria to niełatwo przypaść każdemu do gustu. Wśród wielu potraw, jakie mogą mogą gości na naszych stołach, od staropolskiej, po grecką, japońską, turecką czy amerykańską po angielską, rosyjską czy hinduską jest jedna potrawa, która niemal każdemu przypada do gustu. Jest nią pizza, czyli element kuchni włoskiej! Gdzie znajdziemy najlepszą pizzę w Ełku?

Pizza w Ełku  – gdzie się udać?

Jeśli chodzi o lokale gastronomiczne, które oferują dobrą pizzę w Ełku to na pewno warto mieć na uwadze pizzerię Roma, która mieści się przy ulicy Jana Kilińskiego 3. Ma ona naprawdę dobre ciasto, miłą obsługę, dużo pozytywnych opinii w Google Maps oraz nieopodal jeziora Ełckiego, gdzie po dobrym jedzeniu można udać się na romantyczny lub rodzinny spacer.

Ciekawym miejscem, gdzie serwują doskonałą pizzę jest również lokal Pyszne z Pieca w Ełku, który mieści się przy ulicy Adama Mickiewicza 9b. Znajdziemy tam nie tylko dobrą pizzę ale również zapiekanki, a to wszystko w lokalu lub na dowóz.

Jeśli natomiast nie macie ochoty dziś nigdzie wychodzić z domu ani zamawiać jedzenia na dowóz może warto samemu coś ugotować! Wypróbujcie ciekawe przepisy na dania różnego rodzaju, tym kuchni włoskiej od best fit meals.